#jsemherec

Herečkám a hercům zajistíme bezplatnou registraci včetně fotografií v profesionální kvalitě zhotovených v moderním ateliéru. Naše castingová agentura se profiluje osobním, ale zároveň profesionálním přístupem. Herecké prostředí dokonale známe i z druhé strany a dobře chápeme, jak nepříjemné a často velmi únavné může pro člověka být čekání na vysněnou roli. Vždy se proto snažíme, aby naše registrace či casting byly pro všechny spíše zajímavou zkušeností, příjemně stráveným časem v hezkém prostředí a bez zbytečného stresu.

#průběh


Zatímco jiné castingy herci považují za nutné zlo před získáním vysněné role, naše castingy a kamerovky si většina lidí užívá. V příjemném prostředí nabízíme ovoce, čokoládu a vždy máme dostatek kafe pro všechny. Velmi si vážíme času a energie, které herci castingu věnují, a proto se snažíme zajistit milou atmosféru a plynulý průběh. Díky tomu přijdou i herci, kteří se obvykle podobným akcím vyhýbají.

Slova „ozveme se vám“ pro nás nejsou jen prázdnou frází. O výsledku castingu vás informujeme i v případě, že bude negativní. Každopádně nikdy neodejdete úplně s prázdnou, protože i když nedostanete roli, odnesete si aspoň mandarinku, jak trefně poznamenal jeden z našich herců.

#backstage

CASTING NA BAZÉNY ALBIXON
(video by FILMZLICINCOMPANY)

S ohledem na aktuální situaci probíhají registrace do naší agentury pouze on-line. V případ zájmu o registraci nám pošlete vaše CV a aktuální fotografie na registrace@castingdorantova.cz a my vám vytvoříme složku v naší databázi. Děkujeme!

#castingdorantova

info@castingdorantova.cz