#náštým

Srdce a duše celé agentury. Mimořádně schopná manažerka, motivátorka a občas také psychoterapeutka našeho týmu :-) Chodící databáze s neobyčejnou schopností pamatovat si jména a tváře herců. Precizní a profesionální castingová režisérka s velkým citem pro obsazování filmů, seriálů a reklam. V přírodě s milovanou bulteriérkou Xelou pravidelně hledá inspiraci, klid a drahé kamení.

GABRIELA DORANTOVÁ 
gabriela@castingdorantova.cz

majitelka agentury
a castingová režisérka

Její láska k právu je stejně silná jako láska k vínu. Naše právní a smluvní poradkyně absolvovala několik someliérských kurzů, za všech situací zůstává optimistická a je schopná vyřešit naprosto cokoliv.

MARTINA ŠOLTOVÁ

právní a smluvní
poradenství

Náš hlavní navolávač Pavel také vystudoval herectví, a díky tomu je velmi kulturní, zcestovalý a všestranný. Přivydělává si jako produkční i jako barman. Platí za ohromného pohodáře a kdykoliv ho potkáte, pravděpodobně bude mít v ruce ubalenou cigaretu.

PAVEL TROCHTA
pavel@castingdorantova.cz

castingový asistent
a Gabriely pravá ruka

Kuba je stálicí našeho týmu již nějakou dobu a je to také hrdý a milující táta (již brzy) dvou dětí. Jeho jiskra v oku je to, co našim výstupům z castingů dodává to pravé ořechové.

JAKUB DITTRICH

dvorní kameraman a velký milovník kávy a čokolády

Donika je novou posilou celého týmu a je stejně výjimečná jako její jméno. Je to další všehoschopná superžena v týmu, která vnáší šmrnc jak do celé agentury, tak i do péče o sociální sítě, které jsou nově pod jejími křídly.

DONIKA ŽÁNOVÁ

castingová asistentka
a vládkyně instagramu

Naše dvorní fotografka Lucka je rovněž úspěšná influencerka a také další krásná žena naší agentury.

LUCIE LUSIET LEVÁ

dvorní fotografka a umělkyně
tělem i duší

#kontakt

  • Vyberte
  • Jsem klient
  • Jsem herec

Termíny osobních registrací herců pravidelně zveřejňujeme na našem Instagramu @casting_gabrieladorantova.
Sledujte nás, vyberte si termín a my se budeme těšit na setkání!

#castingdorantova

info@castingdorantova.cz