#náštým

Srdce a duše celé agentury. Mimořádně schopná manažerka, motivátorka a občas také psychoterapeutka našeho týmu :-) Chodící databáze s neobyčejnou schopností pamatovat si jména a tváře herců. Precizní a profesionální castingová režisérka s velkým citem pro obsazování filmů, seriálů a reklam. V přírodě s milovanou bulteriérkou Xelou pravidelně hledá inspiraci, klid a drahé kamení.

GABRIELA DORANTOVÁ 
gabriela@castingdorantova.cz

majitelka agentury
a castingová režisérka

Její láska k právu je stejně silná jako láska k vínu. Naše právní a smluvní poradkyně absolvovala několik someliérských kurzů, za všech situací zůstává optimistická a je schopná vyřešit naprosto cokoliv.

MARTINA ŠOLTOVÁ

právní a smluvní
poradenství

Castingová asistentka a Gabrielina pravá ruka Zita dokáže perfektně skloubit rodinu a práci. Možná i díky tomu, že si všechno organizuje v excelových tabulkách. Maminka dvou malých raubířů je neskutečně pracovitá, spolehlivá a precizní, navíc patří k těm nejhodnějším lidem, které známe. Proti případnému stresu bojuje běháním.

ZITA HÁJKOVÁ 
zita@castingdorantova.cz

castingová asistentka
a Gabriely pravá ruka

MICHAL MIKE STRAKA

surfující kameraman, fotograf, zvukař a věčný optimista

Náš hlavní navolávač Pavel také vystudoval herectví, a díky tomu je velmi kulturní, zcestovalý a všestranný. Přivydělává si jako produkční i jako barman. Platí za ohromného pohodáře a kdykoliv ho potkáte, pravděpodobně bude mít v ruce ubalenou cigaretu.

PAVEL TROCHTA
pavel@castingdorantova.cz

castingový asistent
a Gabriely levá ruka

LUCIE LUSIET LEVÁ

dvorní fotografka a umělkyně
tělem i duší

#kontakt

  • Vyberte
  • Jsem klient
  • Jsem herec

Termíny osobních registrací herců pravidelně zveřejňujeme na našich FB stránkách.
Sledujte nás, vyberte si termín a my se budeme těšit na setkání!

#castingdorantova

info@castingdorantova.cz